Emisja akcji PKO BP kosztowała prawie 44 mln zł


To mniej niż 1 proc. kwoty, którą udało się zebrać od inwestorów

... Prawa do akcji serii D Budostalu-5 zadebiutują 24 czerwca na rynku NewConnect - poinformowała Giełda Papierów Wartościowych w komunikacie. W chińskiej stoczni Mingde w Nantong, niedaleko Szanghaju zwodowano pierwszy z serii ośmiu tzw. jeziorowców zamówionych przez Polską Żeglugę Morską. Statek nosi nazwę m/s „Miedwie” i ...Minister Aleksander Grad powinien zostać odwołany - powiedział Leszek Balcerowicz w Radiu Zet. Były prezes NBP krytycznie ocenił dotychczasową działalność ministra. Wizyta w Polsce premiera Rosji Władimira Putina to świetna okazja do poprawienia polsko-rosyjskich relacji w sprawach gospodarczych. Tym bardziej, że tematów do dyskusji jest naprawdę sporo - pisze Kommersant Rząd USA ma pomysł na energetyczną niezależność kraju.

\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\" Koniec medialnych spekulacji i niepewności fanek - bożyszcze kobiet na całym świecie, latynoski piosenkarz Ricky Martin przyznał się, że jest gejem.

Rząd nie chce Straży Kolejowej, co na to posłowie? Zgodnie z przyjętym dziś na posiedzeniu rządu projektem nowej ustawy - od stycznia 2012 roku za bezpieczeństwo na ... Wysoki urzędnik ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie przed sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.

Czy setki tysięcy lokatorów spółdzielczych, którzy wykupili swoje mieszkania, faktycznie są ich właścicielami? Ropa naftowa drożeje na rynku paliw w USA, po raz pierwszy od 5 dni. Rynek oczekuje, że pakiet pomocowy dla państw Europy wpłynie na zapanowanie nad kryzysem zadłużenia; to oznacza spadek ryzyka zagrożeń dla wzrostu gospodarczego w regionie i w globalnej gospodarce. In 2006, foreign direct investment (FDI) in Poland exceeded €11 billion. That was over 16.5% more than the year before. We have never had such a result in the history of our economy, said Piotr Woźniak, Minister of Economy, during a conference on growing investments held on June 5 in the Lower House of the Polish Parliament .Solidarność działająca w wytwarzającej opakowania spożywcze fabryce Huhtamaki w Siemianowicach Śląskich zaplanowała na poniedziałek rozpoczęcie referendum strajkowego, związanego z postulatami płacowymi. Pracodawca nie uznaje wszczętego przez związek sporu. Z analiz Agencji Rynku Energii, na które powołuje się „Rzeczpospolita” wynika, że w dłuższej perspektywie w Polsce nie uda się racjonalnie pokryć rosnącego zapotrzebowania na energię elektryczną bez uruchomienia elektrowni jądrowych. Alternatywą jest budowa droższe w eksploatacji elektrowni gazowych. W marcu stopa bezrobocia w strefie euro utrzymała się na rekordowym poziomie 10,0 proc., który po raz pierwszy osiągnęła miesiąc temu. Wynik ten jest zgodny z oczekiwaniami analityków

Pengab wzrósł o 4,1 pkt m/m do 27,4 pkt w listopadzie


Przedstawiciele banków ankietowani przez Pentor i Związek Banków Polskich przewidują, że inflacja na koniec 2009 roku wyniesie 3,75 proc. rok do roku - poinformował Pentor w komunikacie.

Wymiana ciosów w NBP. Członek RPP: Jest wojna


Członkowie Rady Polityki Pieniężnej są oburzeni postępowaniem zarządu banku centralnego. Elżbieta Chojna-Duch zarzuca mu łamanie prawa

MI ostrzega przed SMS-ami od oszustów


Do resortu infrastruktury docierają sygnały o SMS-ach z prośbą o kontakt na wybrany numer, jakie otrzymują abonenci komórek. "Apelujemy o rozwagę, bo mogą to być numery o podwyższonej opłacie, na których zarabiają oszuści" - powiedziała PAP wiceminister infrastruktury Magdalena Gaj.

PB: Detaliści IT kręcą bat na markety


Vobis i Sferis dają odpór Saturnowi. Sprzedawcy z wyższym wykształceniem i współpraca e-sklepów z placówkami w rzeczywistości to pomysły na obronę - pisze Puls Biznesu.

Rynek AGD w Polsce: goni, ale powoli. Coraz więcej zagranicznych inwestycji


Bosch i Siemens (BSH) stawia nową halę, Indesit sprowadza do Polski swoich poddostawców - działające w Łodzi koncerny AGD już przygotowują się do ożywienia na rynku.

nasze gabinet organizuje cannabis szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne plus holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do nasze sekretariat organizuje zielsko szkoły także wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także jaranie szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozstawienie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne i

wycieczki szkolne Warszawa

główno szkoły na każdą fundusz dodatkowo wewnątrz dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą fundusze również wewnątrz dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego